Pradžia Virtuali mokykla Grojame gitara

GROJAME GITARA

• pbguitarstudio.com - daug paruoštos medžiagos gitaros pamokoms: tušti TAB'ų lapai, pagrindinė teorija, akordų schemos, pratimai kairei ir dešinei rankoms, gamų - arpedžio lentelės, CAGED sistema ir kt. Viskas pateikta *.PDF formatu.

• Gitaros derintuvas - susiderinkime gitarą pasinaudodami, kad ir paprasčiausiu, SKYPE programoje naudojamu mikrofonu.
  • Power Tab - nemokama programa gitaros ir boso TAB'ų rašymui. Programos Pro Guitar analogas.

• chordbook.com - akordų generatorius, gamų lentelės, gitaros derintuvas ir kt.
  • TAB TUNER - puslapis kuriame galite transponuoti  TAB'us į kitą tonaciją COPY-PASTE keliais pelės paspaudimais.
  • 16 dažniausiai pasitaikančių arpedžio šablonų grojant fingerstyle. Eiti į puslapį.

• Gitaros akordai, derintuvas, metronomas, akordų progresijos. Viskas ko reikia mokantis groti gitara. Eiti į puslapį.
  • Metronomai (1), (2), (3), (4), (5). Rinkitės pagal savo skonį ir poreikius.
  • Guitarmania (EN). Straipsniai, teorija, gitaros pamokos, taip pat galima rasti nemokamo repertuaro be registracijos gitarai.
  • akordai.lt - lietuviškas gitaros mėgėjų puslapis, kuriame lankytojai bendrauja forume, dalijasi dainų akordais, savo kūryba bei kita, su grojimu gitara susijusia medžiaga.
  • guitar.ru - gitaros pamokos, teorija, straipsniai ir kita informacija (RU).
  • guitarplay.ru - didelis ir nemokamas programos Guitar Pro tabulatūrų archyvas.
  • yourguitarworkshop.com - nemokamos akustinės ir elektrinės gitaros pamokos, pritariančiosios fonogramos (backing track) solo grojimui, teorija, pratimai, tab'ai ir natos ir kt.
  • Kaip „braukyti“ dešine ranka stygas galite pasimokyti čia. Puslapiukas elektrinei gitarai, bet tiks ir akustinės gitaros mėgėjams.
  • Gamos gitarai. Galima susidaryti gamos norimos gamos piešinį ir pasidalinti su draugais.
  • Tab&play - puslapis kuriame galite susikurti savo tab'us, išsisaugoti *txt failu, leidžia įkelti turimus savo tab'us (*txt) ir juos išklausyti.
  • Instrumento grifo spausdintuvas - leidžia atsispausdinti instrumento grifą, tuščią arba su pageidaujamomis natomis ir gamomis. Galima spausdinti ne tik gitaros, bet ir bosinės gitaros, smuiko, alto, violončelės, mandolinos, ukulelės, bandžos ir kt. instrumentų grifus.
  • Natų archyvas (fingerstyle). Natos pateikiamos kartu su video pavyzdžiais.
  • Guitarnick.com - puikus puslapis norintiems groti gitara. Tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems. Nemokantiems skaityti natų viskas parodyta video medžiagoje. Kartu pateikiamos akomponavimo fonogramos.

ELEKTRINEI GITARAI

• 99 populiarūs ROK muzikos rifai.
  • justinguitar.com - puslapis, kuriame pateikta daug medžiagos (EN) norintiems išmokti groti gitara. Virš 600 nemokamų pamokų su video medžiaga.
  • theguitarlesson.com - grojimas elektrine ir akustine gitaromis (EN). Yra nemokamų pamokų pradedantiesiems, o prisiregistravus leidžia peržiūrėti papildomai 10 nemokamų pamokų. Be pamokų svetainėje pateikiama grojimo gitara technika, teorija, pavyzdžiai, pritaikymo metodai, yra nemokamas gitaros derintuvas (online).
  • jazzguitar.be - džiazo grojimo gitara teorija ir pamokos (EN).
  • worldelectricguitar.ru - labai naudingas puslapis tiems, kas moka rusų kalbą. Gitaros istorija, muzikantai, straipsniai, forumas, video pamokos, daug teorijos, kūrinių bei programų parsisiuntimui.
  • guitar-riff.ru - dar vienas panašus puslapis pradedantiesiems gitaristams (RU). Puslapyje rasite gitaristui naudingus įrankius (metronomas, derintuvas, akordų generatorius), teorijos apie gitaros sandarą, gamas, tonacijas, gitaros pedalus ir kt.
  • 8notes.com - nemokami kūrinėliai gitarai ir kita medžiaga gitarai.